filmi full izle,film izle,filmi seyret,dizi izle,dizi seyret,tek part izle,hd izle

Google Ara Bir Aradayız, Hepsi Bu – Hunting and Gathering Türkçe Altyazılı İzle

Ekleyen admin Eklenme Tarihi 16 Temmuz 2013 YoRuM YaZ

Film Bilgileri

Genç bir kadın olan Camille, Philibert ve Franck adlı iki komşusuyla dost olur; rahat ve huzur bulmak için onların evine yerleşir. Ailevi geçmişleri ve kişilikleri bakımından birbirlerine zıt bu üç karakter, uyum içinde hayatın tadını yakalarlar. Tartışmaların, kavgaların, barışmaların, suç ortaklıklarının ötesinde, “bir arada” olmanın keyfi onları daha güçlü kılar. Derken, inatçı olduğu kadar dünyalar tatlısı olan Franck’ın anneannesini de aralarına almaya karar verirler.

Hikâyenin kahramanları feleğin çemberinden geçmiş, biraz yabani ve yalnız karakterlerdir; fakat gönül zenginliğine ve duyguların gücüne inanırlar. Peki, “Bir aradayız, hepsi bu” diyerek kendilerini keşfetmeleri, kendilerini gerçekleştirmeleri mümkün olabilir mi? Masala yakın durmakla birlikte, film burada gündelik hayatın tarafını tutuyor. Her şey toz pembe değil ve kendileri için inşa ettikleri bu fanusta dram eksik olmuyor. Dışarıda olduğu gibi içeride de, mutluluklarının üzerinde bir tehdit kol geziyor: Hayatın sert darbelerinden, kenara çekilme riskini de göze almadan, nasıl kaçmalı?

Not: Dublajı sitemizde mevucuttur. iyi seyirler dileriz medyafilm.org

IMDB Puan?

:

6,7

Oyuncular

:

Audrey Tautou, Guillaume Canet, Laurent Stocker, Françoise Bertin, Alain Sachs, Firmine Richard, Béatrice Michel, Kahena Saighi

bir-aradayiz-hepsi-bu-hunting-and-gathering-turkce-altyazili-izle
?zlenme: 132 Defa izlendi

Benzer Filmler

Yorum Yap

Kad?n Haberleri